Ieškantiems darbo

Kandidatų rekomendacijos

„Jau pirmas kontaktas interviu metu ir tolimesnė įvykių seka lėmė labai greitą ir sėkmingą darbo sutarties pasirašymą. Man ypatingai malonu matyti teikiamos įdarbinimo paslaugos tęstinumą- Renata reguliariai domisi kaip man sekasi, kaip jaučiuosi naujoje darbovietėje, taip pat kalbina ir darbdavius. Mes jaučiame, kad esame svarbūs, net ir praėjus beveik pusmečiui po sėkmingo įdarbinimo. Šis domėjimais – santykių tęstinumas suteikia pasitikėjimą HR Guide atliekamų darbų kokybe.

Renata supranta, kad yra svarbu ne tik surasti darbdaviui tinkamą kandidatą, bet reikšminga ir tai, kad būtų pateisinti kandidato lūkesčiai. Buvau pakankamai tiksliai informuota apie potencialaus darbdavio esamą situaciją, galimybes ir lūkesčius. Ne paslaptis, kad ir apie mane (su mano sutikimu) informacija buvo renkama rimtai – rekomendacijos iš buvusių mano darbdavių. Tokiu būdu Renata siekia ne tik ilgalaikio bendradarbiavimo su klientais, bet ir ilgalaikio kandidato įdarbinimo.

Manau, kad HR Guide yra viena profesionaliausių įdarbinimo paslaugas teikiančių įmonių, kurią turėtų rinktis pasitikėjimo verti darbdaviai ir kandidatai, siekiantys ilgalaikių ir šalims rezultatyvių tarpusavio sandorių.“

Sigita, projektų vadovė, medicinos sektorius.

 

„Buvo išties malonu dalyvauti HR Guide personalo atrankoje. Nuo pat pirmo susitikimo, visa komunikacijos eiga buvo tikslinga, ne paviršutiniška ir profesionali. Nors procesas nebuvo trumpas, tai tik įrodo, jog kandidatai yra vertinami itin atidžiai.

Dalyvaudamas pokalbiuose, atlikdamas užduotis bei testus, puikiai supratau jų tikslą ir tiesioginę sąsają su pozicija, į kurią kandidatavau. Būtent dėl šios priežasties, visa tai atlikau su malonumu ir susikaupimu. Kadangi praėjo jau keli mėnesiai nuo to laiko, kai atranką laimėjau, galiu pasakyti jog darbo pozicija naujoje įmonėje atitiko visus lūkesčius, todėl kompanijai HR Guide esu labai dėkingas.“

Augustinas, dirbantis IT pardavimų srityje.

 

Jei užklydote į šį puslapį, vadinasi, ieškote tų, kurie gali jums padėti darbo paieškoje. Pavargote nuo darbo skelbimų gausos ir įvairovės? Nebežinote, kokio darbo norite? Trūksta motyvacijos? Atrodo, kad nebetinkate niekam arba netinka jums.

Siųskite savo gyvenimo aprašymą arba susisiekite su mumis. Pirmą profesionalią konsultaciją gausite nemokamai.

Jei ieškote gero CV pavyzdžio anglų kalba, galite pasinaudoti šiuo pavyzdžiu ENG_resume_2018


 

Susipažinau ir sutinku, kad MB „HR GUIDE“ tvarkytų mano asmens duomenis toliau nurodytais tikslais, apimtimi ir būdais. 

Tik gavę šį Jūsų sutikimą, galėsime nagrinėti Jūsų pateiktą informaciją ir susisiekti su Jumis dėl galimų darbo pasiūlymų.
Pateikiant mums savo CV ar bet kokią kitą asmeninę informaciją, būtina susipažinti su Asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis ir patvirtinti, kad su jomis sutinkate.
Tik gavę šį Jūsų sutikimą, galėsime nagrinėti Jūsų pateiktą informaciją ir susisiekti su Jumis dėl galimų darbo pasiūlymų.