Apie HR Guide įkūrėją

Mano vardas Renata.

Aš privalau jums padėti, nes man yra artimi Jūsų keliami klausimai, iššūkiai su kuriais susiduriate ieškodami geriausio specialisto.

Turiu sukaupusi 12 metų ,,inhouse“  personalo vadovo patirtį, t.y. specialisto, kuris atsakingas už personalo valdymo funkciją vidutinėse ir didelėse įmonėse.

Jau 9 metus dirbu su Lietuvos ir užsienio gamybos, paslaugų, IT paslaugų, logistikos ir kitose srityse dirbančiomis įmonėmis.

Mano pašaukimas yra atsirasti laiku ir vietoje, kai jums reikia ūmios pagalbos ieškant to trūkstamo specialisto, kai jo reikėjo vakar, o gal reiks ryt, bet jūs turite dar daug neatsakytų klausimų, o gal net ,,priėjote liepto galą“.

Išsilavinimas ir specializacija: Organizacinės psichologijos magistro laipsnis, NLP praktikė, licenzijuota Tripod vertinimo metodikų specialistė, nuolat kelianti kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje.

Dalyvavimas NVO veikloje: nuo 2005 m. metų aktyviai dalyvauju neformalaus Personalo Vadovų Klubo veikloje, esu JCI Lietuva Senatorė, Rotary Klubo „Vytis“ viena iš steigėjų ir narių.

Kalbos: be gimtosios lietuvių kalbos laisvai kalbu anglų, rusų kalbomis.

Daugiau apie mane rasite LinkedIn.